Půjčovna

Bezpečnost vašich dětí je samozřejmě závislá na podmínkách při lyžování, my se k ní snažíme přispět tím, že vašim dětem půjčujeme to nejkvalitnější vybavení, které současný trh nabízí. Žádné staré a "vyběhané" modely dětských lyží u nás nenajdete, pro vaše ratolesti jsou u nás připraveny carvingové dětské lyže té nejvyšší kvality včetně homologovaného bezpečnostního vázání, které je pravidelně kontrolováno.

 

Součástí vybavení jsou vysoce kvalitní ochranné lyžařské přilby s atestem dle předpisů EU pro tyto druhy sportovního vyžití. Pokud si zákazník vybere variantu tzv. celosezonní výpůjčky, je v ceně 2.400,- kč zahrnuta kompletní výbava která obsahuje:

  • Lyže, lyžařská obuv, hole, ochranná přilba případně - Snowboard, boty, ochranná přilba. (brýle, páteřák za příplatek ).

 

Na takto zapůjčené vybavení je nutno zaplatit vratnou kauci ve výši 3000,- kč  (pro sepsání smlouvy prosíme doklad totožnosti).

 

Zapůjčené vybavení je nutné vrátit nejpozději do 31.3. po dohodě možno zdarma prodloužit.

 

Nastavení bezpečnostního vázání a jeho seřízení dle vámi zadaných parametrů, včetně protokolu pro potřeby škol a pojišťoven, je samozřejmě u námi půjčeného vybavení zdarma a v průběhu sezony je možno kdykoliv tyto parametry upravit dle přání a potřeb zákazníka.

Máme pro Vás v půjčovně SKICENTRA YES, Jesenice u Prahy připravené:

  • lyže, lyžařské boty, helmy, hůlky,
  • snowboardy, snowboardové boty,
  • běžky, běžkové boty, hole
  • páteřáky
  • a další sportovní doplňky.                       

 

Před každým zapůjčením jsou lyže nabroušeny, navoskovány, vázání seřízeno a boty vydezinfikovány.  Každoročně doplňujeme půjčovnu tak, abychom vám zaručili kvalitní a bezpečný pocit z lyžování.


 

     UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

U všech zapůjčených lyží je vázání nastaveno a seřízeno ZDARMA dle Vámi zadaných údajů o hmotnosti a velikosti bot lyžaře.
Vázání je nastavováno mechanicky dle vypínacích tabulek pro váhovou metodu seřízení.

 

V případě že požadujete seřízení s tištěným protokolem pro školy, výcvikové tábory, pojišťovny atd, je vázání seřizováno strojně na automatické seřizovačce a tento úkon je zpoplatněn dle platného ceníku částkou 100 kč,-

 

Omlouváme se, ale vzhledem k omezeným kapacitám naší půjčovny nemůžeme půjčovat samotné boty, brýle, vaky, páteřáky, helmy. Tyto doplňky zapůjčujeme pouze při zapůjčení běžeckého, snowboardového nebo lyžařského vybavení.

Rezervace neprovádíme. Naše nabídka je široká, není nutné se obávat, že výzbroj u nás neseženete.

 

Všeobecné podmínky

- Den půjčení se nepočítá, den vrácení ano.

- Půjčujeme na dva průkazy totožnosti (občanský průkaz nebo pas a řidičský průkaz nebo kartu zdravotní pojišťovny) a složenou zálohu.

- Zapůjčené věci vracejte zpět suché a čisté, obuv se zapnutými přaskami v opačném  případě účtujeme poplatek.

- V případě ztráty bude pronajímatelem požadována odpovídající náhrada.

- V případě poškození věci bude finanční záloha ponechána do vyřízení  opravy.

 

Vice na stránce: Podmínky půjčování.