Aktuality

Hledáme brigádnici

17.12.2018 08:49
Přijmeme brigádnici pro práci v půjčovně lyží na zimní sezonu. Znalost zimních sportů výhodou, nástup ihned, pracovní doba dohodou. Možnost každoroční spolupráce. Kontakt: 603 943 740, e-mail: lyzeyesenice@seznam

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

16.12.2018 13:49
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY U všech zapůjčených lyží je vázání nastaveno a seřízeno ZDARMA dle Vámi zadaných údajů o hmotnosti a velikosti bot lyžaře. Vázání je nastavováno mechanicky dle vypínacích tabulek pro váhovou metodu seřízení.   V případě že požadujete seřízení s tištěným...

Lyže YES

Svým zákazníkům nabízíme veškeré služby spojené s prodejem, servisem a půjčovnou lyžařského, snowboardového a běžkového vybavení. Najdete u nás nejen zboží levnějších cenových kategorií, ale také dražší a komfortnější zboží pro náročné.

 

Nabízíme veškeré vybavení pro začátečníky a méně zkušené sportovce až po špičkové profesionální vybavení. Klademe důraz na kvalitu a bezpečnost Vás i Vašich dětí. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

U nás naleznete největší bazar lyžařského vybavení v širokém okolí.

LYŽE YESenice
Jabloňová 1142
252 42 Jesenice u Prahy

Telefon:  +420 603 943 740

E- mail:    lyzeyesenice@seznam.cz

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Provoz EET je dle vládního nařízení do odvolání omezen.